środa, 20 maja 2015

SO BIO etic marka ekologicznych i etycznych kosmetyków

SO BIO etic to marka ekologicznych kosmetyków wykorzystująca bioróżnorodność w służbie najpiękniejszej wśród wszystkich kreacji – kobiecie. W przeciwieństwie do środków chemicznych, natura szanuje i służy integralności ludzkiego ciała.
SO'BiO étic® to znaczy: organiczne, etyczne produkty. SO BIO étic projektuje i produkuje swoje certyfikowane organiczne kosmetyki i produkty do higieny czyniąc dary natury dostępnymi dla wszystkich, w etyczny sposób. SO BIO étic oferuje pełną gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyków, produktów do higieny i aromaterapii. Wszystkie te produkty posiadają delikatny, naturalny zapach. Mają miękką i delikatną strukturę odpowiednią do wszystkich typów skóry i łatwe w użyciu opakowania oraz składy przyjazne środowisku. Produkty SO’BiO étic® są ceryfikowane przez ECOCERT, spełniają również wymogi karty Cosmebio.

Brzmi wspaniale? Bo tak też jest! Kosmetyki marki So Bio są świetne, wydajne, pięknie pachną i działają. Kto jeszcze nie wypróbował niech szybko to zmieni, a nie pożałuje. To cała gama ekologicznych kosmetyków, każdy znajdzie coś dla siebie. Mi od jakiegoś czasu służy fajny żel pod prysznic i szampon do włosów w jednym o pięknym zapachu werbeny i cytryny, bardzo wydajny. Polecam także przetestowany scrub do ciała z olejkiem arganowym.