środa, 27 maja 2015

Natura Siberica - natura prosto z Syberii :)

W naszej ofercie pojawiły się marki rosyjskich kosmetyków ekologicznych. Będzie ich za kilka dni jeszcze więcej i przygotujemy promocję dla Państwa.
Już teraz mogę przedstawić kolejne marki.
Pierwsza z nich będzie dobrze mi znana Natura Siberica. Kosmetyki spełniają wysokie standardy kosmetyków wytwarzanych z natury, spełniają szereg wymagań prestiżowych certyfikatów: ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD, BDIH. Natura Siberica to tak naprawdę pierwsza rosyjska marka organicznych kosmetyków, stworzona na bazie dziko rosnących roślin z Syberii. Oprócz ekstraktów syberyjskich roślin w recepturach Natura Siberica znaleźć można też organiczne ekstrakty i komponenty, certyfikowane przez największe w Europie centrum ECOCERT. Natura SIberioca to gwarancja: 95% roślinnych składników, certyfikowane ekstrakty i oleje, bez parabenów, silikonów i składników pochodzących z przerobu ropy naftowej, bez sztucznych barwników i aromatów. Natura Siberica używa minimum sztucznych dodatków, stosuje najnowocześniejsze technologie i surowo kontroluje wszystkie etapy produkcji.
Oferta marki jest ogromna, na pewno warte uwagi są szampony, doskonale działają, co doceniają nasze Klientki. Ostatnio do marki dołączyły dwie serie limitowane Natura Siberica GZEL i Natura Siberica Loves Estonia. Zapachy są przecudowne! Bardzo dobrze przyjęta została też seria Little Siberica dla dzieci i niemowląt, nasi Klienci już od jakiegoś czasu mogą kupować właśnie tą serię eko kosmetyków dla najmłodszych i muszę przyznać, że popyt na te kosmetyki jest spory.
Polecamy tą markę rosyjckich naturalnych kosmetyków!